Daikin Kraków Ventars

Daikin

W ofercie firmy Daikin znajdują się wszelkie urządzenia niezbędne do stworzenia dobrej atmosfery w pomieszczeniach, począwszy od systemów wentylacji, poprzez klimatyzatory, a kończąc na zintegrowanych systemach zapewniających sprawny obieg powietrza w całych budynkach.

Czytaj więcej
Fujitsu Ventars

Fujitsu

Klimatyzatory SPLIT, systemy MULTI oraz systemy AIRSTAGE VRF to aerotermiczne rewersyjne pompy ciepła stanowiące obecnie najnowocześniejsze rozwiązania techniczne i technologiczne z dziedziny klimatyzacji komfortu i ogrzewania pomieszczeń producenta Fujitsu General Limited.

Czytaj więcej
LG Ventars Kraków

LG

Konsekwentne inwestowanie LG w innowacyjne rozwiązania uczyniły produkty LG wiodącymi na światowym rynku urządzeń klimatyzacji, ogrzewania i wentylacji. Założony w 2009 r. LG Electronics Air Conditioning & Energy Solution Company (LG AE) zapewnia kompleksowe rozwiązania w instalacjach ogrzewania, wentylacji, klimatyzacji i energii.

Czytaj więcej
Electra Ventars Kraków

Electra

Założona w 1945 roku Electra jest jednym ze światowych liderów zaawansowanych systemów klimatyzacyjnych i pomp ciepła najwyższej klasy. Lata doświadczeń doprowadziły do ​​rozwoju unikalnych technologii dla zastosowań mieszkaniowych i komercyjnych.

Czytaj więcej
MDV - Kraków Ventars

MDV

MDV to marka firmy Midea, która powstała w 1968 roku i od kilkunastu lat jest wiodącym producentem urządzeń klimatyzacyjnych. Sprawdzona jakość i wyjątkowo przystępne ceny to główne zalety jakie posiadają klimatyzatory MDV.

Czytaj więcej
Systemair Kraków Ventars

Systemair

Systemair od momentu swego powstania w 1974 roku, dba o podstawowe bogactwo człowieka jakim jest czyste powietrze. Dziś Systemair to jedna z wiodących firm wentylacyjnych na świecie. To historia sukcesu zapoczątkowanego w Skinnskatteberg w Szwecji.

Czytaj więcej
Swegon Ventars Kraków

Swegon

Swegon Sp. z o.o. to polska część szwedzkiego koncernu Swegon, który jest jednym z największych producentów urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych w Europie. Na terenie Polski firma działa już od 1990 roku.

Czytaj więcej
GREE Ventars Kraków

Gree

Staliśmy się światowym liderem w produkcji klimatyzatorów, rozwijając niektóre z najbardziej zaawansowanych komercyjnych i mieszkaniowych klimatyzatorów na świecie z siedzibą w Zhuhai w Chinach.

Czytaj więcej
Vents Kraków Ventars

Vents

Vents Group - oferujemy wentylatory domowe, kanały wentylacyjne, rury wentylacyjne i inne systemy wentylacyjne.

Czytaj więcej
Panasonic Ventars Kraków

Panasonic

Firma Panasonic może się poszczycić ponad 30-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji systemów grzewczych i chłodniczych. Obecnie koncern eksportuje swoje produkty do ponad 120 krajów, co sprawia, że należy do niekwestionowanych liderów tej branży.

Czytaj więcej
Harmann - Ventars Kraków

Harmann

Harmann Ventilatoren - niemiecka jakość i niezawodność, profesjonalne produkty - wentylatory, centrale wentylacyjne, nagrzewnice oraz kompletne systemy wentylacji dedykowane do budownictwa mieszkaniowego, komercyjnego oraz przemysłowego.

Czytaj więcej