Daikin - KLIMATYZACJA KRAKÓW

KLIMATYZACJA

Instalacja klimatyzacji jest zawsze jest dobierana według indywidualnych potrzeb klienta. Dysponujemy szeroka gamą urządzeń typu ścienny, przypodłogowy, kasetonowy lub kanałowy. Obecnie produkowane jednostki wewnętrzne są wykonane z wysokiej klasy materiałów, których desing pozwala na aranżację praktycznie w każdym miejscu.

Czytaj więcej
Wentylacja Kraków

WENTYLACJA

Poprawnie pracująca wentylacja jest rzeczą niezbędną w pomieszczeniach, gdzie przebywają ludzie. Dopływające z zewnątrz powietrze umożliwia wymianę zużytego i zanieczyszczonego na świeże, konieczne do oddychania oraz właściwych i godnych warunków pracy.

Czytaj więcej
Pompa ciepła - Kraków

POMPA CIEPŁA

Pompy ciepła należą do najbardziej efektywnych i ekologicznych systemów ogrzewania budynków i przygotowywania ciepłej wody użytkowej. Dzięki pompie ciepła możecie Państwo ogrzewać budynek i wodę użytkową oszczędzając energię i chroniąc środowisko naturalne.

Czytaj więcej
Termowizja - Kraków

TERMOWIZJA

Polecamy przeprowadzenie badania termowizyjnego oraz testu szczelności. Połączenie tych metod pozwoli dostarczyć informacji o budynku: zlokalizujemy mostki termiczne i miejsca o niższej izolacyjności, sprawdzimy jak dużo powietrza niekontrolowanie przecieka przez przegrody oraz zlokalizujemy wszystkie nieszczelności budynku.

Czytaj więcej
Oczyszczacz powietrza - Daikin - Kraków

OCZYSZCZACZE POWIETRZA

Przeszkadzają ci zapachy gotowania lub papierosów, pyłki roślin w powietrzu i wszędobylski kurz? Chcesz przewietrzyć pokój, ale obawiasz się smogu? Pomyśl o oczyszczaczu powietrza!

Czytaj więcej
Serwis klimatyzacji Kraków

SERWIS KLIMATYZACJI

Firma VENTARS posiada wieloletnie doświadczenie i praktykę w montażu systemów VRV/VRF. Nasz przeszkolony personel gwarantuje wieloletnią i bezawaryjną pracę zainstalowanego układu. Świadczymy również usługi z zakresu przeglądów okresowych oraz serwisu.

Czytaj więcej

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress