Pompa ciepła ZUBADAN INVERTER

Opatentowana technika Zubadan Inverter stanowi obecnie optymalne rozwiązanie w dziedzinie pomp ciepła powietrze – woda. Obieg czynnika chłodniczego Zubadan z dochładzaczem HIC i sprężarką z układem wtrysku Flash umożliwia stabilizację natężenia przepływu czynnika chłodniczego nawet przy niskich temperaturach zewnętrznych. Dzięki temu system jest w stanie działać z pełną mocą także przy – 15 st. C. Nawet przy – 28 st. C pompa ciepła jest zdolna do skutecznego i niezawodnego działania. Oznacza to, że dzięki technice Zubadan zdecydowanie zbędne staje się przemiarowywanie instalacji w celu uzyskania marginesu bezpieczeństwa podczas pracy w trybie grzania.

 

Zubadan

 

Zubadan jest najlepszym wyborem w przypadku modernizacji. Bez względu na to, jakie warunki stawia budynek, urządzenia Zubadan Inverter będą działały z najwyższą mocą w całym zakresie roboczym.

ZUBADAN KRAKÓWSystemy Zubadan wyposażone są ponadto w zoptymalizowaną funkcję odmrażania, która zapewnia najwyższą niezawodność. Funkcja ta regulowana i jest zależnie od zapotrzebowania z uwzględnieniem temperatury zewnętrznej, temperatury powierzchni parownika, czasu pracy i czasu trwania procesu rozmrażania.

  • Zwiększona wydajność
  • Mniejszy poziom hałasu
  • Nowoczesny design

ZUBADAN Inverter

 


Pompa ciepła DAIKIN – ALTHERMA

Daikin oferuje swoim klientom ponad 50 letnie doświadczenie w zakresie zaawansowanej technologii pomp ciepła. Nowa generacja pomp ciepła to uniwersalne rozwiązanie dla grzania i chłodzenia. Dzięki nim zimą Twój dom będzie komfortowo ogrzewany, a latem przyjemnie chłodzony. Pompa ciepła Altherma Daikin charakteryzuje się wydajną pracą i oszczędnością energii. Z 1kW zużytej energii Altherma Daikin generuje 5kW darmowego ciepła. To elastyczna i ekonomiczna alternatywa dla kotłów na paliwa kopalne, z opcją chłodzenia.

 

DODATKOWY KOMFORT

1. Ciepła woda użytkowa.
2. System grzewczy.
Połączenie z ogrzewaniem podłogowym, niskotemperaturowymi
grzejnikami radiatorowymi lub klimakonwektorami.
3. System solarny.
W celu zwiększenia wydajności i uzyskania oszczędności Daikin oferuje
kompletny system solarny.

 

Zapytaj o ofertę

 


Pompa ciepła FUJITSU

 

Waterstage należy do grupy domowych pomp ciepła powietrze-woda. Wykorzystują energię odnawialną zawartą w otaczającym powietrzu i przetwarzają ją na energię potrzebną do ogrzania wody dla potrzeb budynków jedno- i wielorodzinnych – systemy grzewcze, ciepła woda użytkowa, podgrzanie wody basenowej. Waterstage jest pompą ciepła typu split, zbudowaną z wewnętrznego modułu wymiennikowo- hydraulicznego i jednostki zewnętrznej. Wykorzystując procesy termodynamiczne czynnika roboczego, energię zawartą w otaczającym powietrzu i energię elektryczną niezbędną do napędu silnika sprężarki, urządzenie podgrzewa wodę obiegową. Zastosowanie technologii inverter, wysokowydajnych wymienników, zaawansowanych algorytmów sterowania, pozwala uzyskać nawet 4,5 kW energii cieplnej przy użyciu 1 kW energii elektrycznej.

 

 

Zapytaj o ofertę

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress